P6 Parkeren Boulevard Dolfinariumeiland
Harderwijk
- Parkeren P6 – Zuiderzeeboulevard / Boulevard Dolfinariumeiland
Parkeerterrein P6 – Zuiderzeeboulevard ligt bij de boulevard en het Dolfinarium in Harderwijk, op korte loopafstand van strand en water.
Tarief: € 2,10 per uur (vooraf betalen)
Betaald parkeren: dagelijks van 08:00 tot 21:00 uur
Maximale parkeerduur: ca. 3 uur
Betalen: parkeerapp of kentekenparkeren (geen kaartje achter de voorruit nodig)Voorzieningen:
Het parkeerterrein beschikt over ongeveer 125 parkeerplaatsen (waaronder 21 gehandicaptenplaatsen) en 2 laadpunten voor elektrische auto’s. Daarnaast zijn er 8 camperplaatsen op speciaal aangewezen plekken -
Campers mogen alleen op de aangewezen plekken parkeren. Het kopen van een ticket is verplicht, dat kan via de QR-code op locatie of via de website https://parkeren.gemeenteportaal.nl/harderwijk/. Op deze locatie kan men gebruik maken van de voorzieningen van de passantenhaven. Men kan zich hiervoor melden bij de havenmeester in het havenkantoor, Havendam 41.